Ethereum’un Fiyat ve Balinalar Arasındaki Ters Korelasyonu Önemli, Geleceği Parlak!

0
453

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydederken, altcoinlerin lideri olan Ethereum da piyasadaki kazançlarını yansıtıyor. İkinci en büyük kripto birimi de 1.800 doların üzerinde yeni yükseliş belirtiyor. Piyasada Ether‘in değeri artmaya devam ederken, piyasadaki tüccarlar Etherlerini borsalardan çıkarmakla meşguldü.

Bu tüccarlar arasında büyük miktarda dijital varlık tutan Ethereum balinaları vardı ve Santiment tarafından sağlanan verilere göre, borsa adresinde ilk 100 balinanın tuttuğu Ethereum miktarı en son 27 ay önce görülen seviyelere düştü.

Grafikler, borsalardaki fiyat ile kripto paralar arasındaki ters korelasyonu vurguladı. Bu, balinalar dijital varlığa HODLing uyguladıkları ve fiyatın daha da yükselmesini bekledikleri için güçlü bir yükseliş hissini gösterdi.

Veriler, Ethereum adreslerinin sayısının 10.000 üzerinde ETH tuttuğunu, Mayıs 2019’dan bu yana görülmemiş seviyelere büyük ölçüde sıçradığını belirtti.

ETH’nin değeri yeni zirvelere ulaştıkça, borsalarda gittikçe daha az Ethereum kaldığını görebiliriz.

Grayscale, dijital varlık sahipliğini artırdığı için Ethereum’a güven veriyor. Dijital varlık yöneticisi, 52 binin üzerinde ETH satın aldı. Altcoin için yeni yatırımları kabul ederek yeniden açıldığından bu yana, 200 bine yakın ETH elde etti.

Bu gelişmeler göz önüne alındığı zaman, Ethereum kullanıcılarının şu anda 2.000 dolarlık fiyat seviyesine yönelirken dijital para biriminin geleceği konusunda iyimser olmaları için yeterli neden bulunuyor.

Kaynak: ambcrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here