Ripple Fiyat Analizi: XRP Yükseliş Ayağını 1 Dolara Uzattı!

0
477
  • XRP boğaları, 0.1 dolarlık kazançlar için hevesli görünüyor, ancak önce 0.75 dolarla engelin üstesinden gelmeleri gerekiyor.
  • XRP, günü 0.6 doların üzerinde kapatamazsa, bir düzeltme ortaya çıkacak.

Ripple, hafta sonu boyunca yükseliyor. Bu haftanın ticareti, önceki hafta 0.35 dolara düştüğünü akılda tutarak, sınır ötesi token için büyük bir getiri sağladı.

Ripple, 0.63 dolardan el değiştirirken en düşük direnç de yukarı yönlü görünüyor.

Boğaların gözleri 1 dolarda, ancak direnci 0.75 dolara düşürmeleri gerekiyor.

Ripple, Yasal Düzenlemelerde Netlik Arıyor

Ripple Labs, geçtiğimiz günlerde SEC davasına bir yanıt sundu. Dosyalama sırasında Ripple, kendisine ve üst düzey yöneticilerine yönelik tüm suçlamaları reddetti. SEC, Ripple’ın operasyonlarının başında kendisine kaydolmadığını ve 7 yıldır regülatörden kaçtığını iddia ediyor.

Ripple için düzenleme netliği savaşı başlamış gibi görünüyor ve bu yolda engeller olabilir. Öte yandan, XRP belirsizliğe rağmen yükselmeye devam ediyor.

XRP, günü 0.6 doların üzerinde kapattıktan sonra 1 dolara nihai bir yükseliş için hazırlanıyor. Son dipten gelen iyileşme kalıcı ve istikrarlı oldu. Tüm gözler 0.75 dolarlık kısa vadeli dirence odaklandı ve bu da 1 dolara sıçrama tahtası işlevi görecektir.

XRP sahipleri şu anda satın alma çılgınlığı yaşıyor. Birkaç hafta önce hızlı yükseliş ve düşüşü takiben balinalar çantalarını büyük miktarda boşalttılar. Ancak, token onları geri çekiyor gibi görünüyor.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here