Bu İki Altcoin Güçlü Yükseliş Belirtiyor! Tellor (TRB) ve Waltonchain (WTC)

0
512

Tellor (TRB) ve Waltonchain (WTC), önemli direnç alanlarından yeni çıktı. Teknik göstergeler hem Tellor hem de Waltonchain için yükseliş eğilimi gösteriyor, bu da yukarı doğru hareketlerinin yakın gelecekte devam etmesinin beklendiğini belirtiyor.

Tellor (TRB)

TRB, Eylül 2020’den bu yana azalan bir direnç çizgisini takip ediyordu. Daha önce, 12 Ocak 2021’de nihayet üzerine çıkmadan önce dört başarısız koparma girişiminde bulundu. Daha sonra TRB, hattı destek olarak doğruladı ve o zamandan beri yükseliş yönünde ilerliyor.

TRB ayrıca şu anda destek görevi görmesi muhtemel olan yatay 34.50 dolarlık direnç alanını da geri kazandı. Teknik göstergeler yukarı yönlü hareketin devamını destekliyor.

En yakın direnç alanları 56 dolar ve 66.50 dolar görünüyor.

Waltonchain (WTC)

WTC için günlük grafik benzer hareketler sunuyor. WTC, daha önce Eylül 2020’den bu yana yürürlükte olan 0.425 dolarlık direnç alanından çıktı.

TRB ile ilgili temel fark, WTC’nin zaten 0.5 Fib geri çekilme seviyesine ulaşması ve 0.56 dolarda bulunan 0.618 Fib’e ulaşmasıdır. Bu aynı zamanda yatay bir direnç alanıdır. Teknik göstergeler yükseliş gösteriyor ve yukarı doğru hareketi destekliyor.

Dalga sayısı, WTC’nin 22 Ocak’ta başlayan yükseliş dürtüsünün üçüncü dalgasında olduğunu belirtiyor.

Sonuç olarak, direnç bölgelerini geri kazandıktan sonra, hem TRB hem de WTC’nin artmaya devam etmesi ve bu süreçte tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşarak fiyat keşiflerine girmeleri bekleniyor.

Kaynak: beincrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here