Chainlink (LINK), Elrond (EGLD) Fiyat Analizi: 08 Şubat

0
453

Chainlink (LINK), 24.8 – 25.8 dolar bölgesinde inatçı bir direnç buldu. Elrond (EGLD), bir fiyat düzeltmesine katlanmadan çizelgelerde yukarı çıktı.

Chainlink (LINK)

LINK, kısa bir süre için 26 doların üzerine çıktı, ancak bu girişim sırasında işlem hacmi düştüğü için piyasanın yükselme inancından yoksundu.

MACD, arz bölgesine yeniden girerken LINK için düşüş ivmesi belirtti. Yukarı yönlü hareketin yanılması sonucu, LINK 24 dolar işaretine geri dönebilir.

24 dolar ve 22.5 dolar, direnç yüküyle birlikte LINK için yakın destek seviyeleridir. Geçtiğimiz birkaç saatteki işlem hacmi eksikliği, kısa vadede boğalar için endişe verici bir işarettir.

Elrond (EGLD)

Elrond için daha düşük zaman dilimine bakarsak, son birkaç gündeki ticaret hacminin azaldığını görürüz. Ancak, son saatlerde EGLD bir kez daha yükseldikçe güçlü toparlandı. 130 dolara kısa bir düşüş görüldü, ancak bu seviye o zamandan bu yana destek düzeyine dönüştürüldü.

Hem RSI hem de Stokastik RSI aşırı alım bölgesindeydi. Ancak bu henüz bir düzeltme göstergesi belirtmiyordu. 164 dolar seviyesindeki %62’lik uzatma seviyesi karşılandı ve EGLD herhangi bir yavaşlama belirtisi sunmadı.

Kaynak: ambcrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here