Elon Musk’dan Sonra Rapçi Snoop Dogg! Dogecoin’e Destek Büyüyor

0
503

Dogecoin (DOGE) artık Elon Musk başta olmak üzere ünlülerin ilgi odağı ve Amerikalı rapçi Snoop Dogg, DOGE kripto para biriminin arkasındaki en büyük isimlerden biri oldu.

Dogecoin’in en büyük temsilcisi Elon Musk’a hitap eden viral bir tweet’e Snoop Dogg, yedinci stüdyo albümünün Dogecoin simgesiyle fotoşoplanmış bir kapağını ekledi.

Bununla birlikte Musk da, kendi hesabında paylaştığı Dogecoin fotoşoplu fotoğrafa Snoop Dogg’u da ekleyerek tekrar paylaştı.

Dogecoin, 30 Ocak’ın en düşük seviyesi olan 0.021 dolardan bu yana %200’ün üzerinde yükseliş gösterdi. Ancak şu anda 29 Ocak’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.087 dolardan neredeyse %30 düştü.

Sadelik Dahiliktir

Birden fazla şirketin arkasındaki gezegendeki en zengin kişi, bir kripto para birimi hakkında ara vermeden paylaşımlar yapıyor. Musk, Dogecoin için “basitliğinin dahice” olduğunu belirtti. Ayrıca, Dogecoin’in en eğlenceli kripto para birimi olduğunu da söylüyor.

Musk, 6 Şubat’ta paylaştığı dünyanın gelecekteki kripto para birimi anketinin sonucunu da profiline sabitledi. Takipçilerin %70’i Dogecoin’e oy vermişti.

Kaynak: u.today

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here