Ethereum 1.600 Doların Üzerindeyken Alınır Mı? İşte Cevabı

0
584

Ethereum, iki günden fazla bir süredir 1.600 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Bu, bir hafta önceki grafiklerde eski tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra altcoinden beklenen bir hareket oldu.

Birçok teknik analist, Ethereum’un 1.700 doların üzerinde bile değerinin altında kaldığına inanıyor.

Grayscale’in Ethereum’un değerlemesi hakkındaki raporu, Ether‘in hızla yükselen ücretleri ödeyen emtia olduğunu sonucuna vardı ve tıpkı seyahatteki bir artışın benzine olan talebi artırabileceği gibi, yüksek ücretlerin de Ether için talebi artırdığını ekledi.

Ücretlerdeki artış, değerlemesine zarar vermiyor. Bununla birlikte, talebi yönlendiriyor, daha yüksek ücretler ve değer olasılığını ortaya çıkarıyor. Artış tüccarların portföylerine zarar verebilirken, değerleme arttıkça uzun vadede genel olarak olumlu bir etki sunar.

Ethereum için oyunu değiştiren nokta, 1.600 doların üzerinde satın alma maliyetini haklı çıkararak, faiz getiren bir varlık olarak ortaya çıkmasıdır.

Bitcoin ve Ethereum şu anda yüksek bir korelasyonu paylaşmıyor, ancak hikayeler benzer ve yakın sonuçlar vermesi bekleniyor.

Sonuç olarak, tahsis pozitif kalırsa ve değerleme hikayesi böyle giderse, 1.600 doların üzerinde satın almak doğru strateji olabilir.

Kaynak: ambcrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here