Cardano (ADA) 2 Doları Hedefleyerek Atağa Geçti, Balinalar Kontrolü Yeniden Kazanıyor

0
836

Cardano fiyatı, durmak istediğine dair hiçbir sinyal vermeden yükselmeye devam ediyor. Zincir içi ölçümler yükselişe geçerken, ADA yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaya hazır görünüyor.

Cardano Fiyatı 2 Doları Hedefliyor

Sözde “Ethereum katili“, Aralık 2020’nin sonlarında harika bir baş-omuz modelinden çıktı. O zamandan bu yana fiyatı %100’den fazla yükseldi. Ancak, ADA’nın hala daha uzun bir yolu var.

Modelin baş ve boyun çizgisi arasındaki mesafeye göre, Cardano fiyatı %800 daha yükselebilir. Bu nedenle, devam eden artış trendi, ADA’nın baş-omuz oluşumunun hedefini karşılamak için 2 dolara yükseleceğini belirtiyor.

Değeri 100.000 veya daha büyük olan işlemlerin sayısına bakıldığında, artış tezi geçerlidir. Bu tür büyük işlemlerin sayısı Ocak sonundaki 1.070 işlemden 2 Şubat itibariyle neredeyse 4.000 işleme yükseldi.

Bu piyasa davranışı, balinaların veya yüksek net değerli bireylerin bir kez daha ADA’nın ağı üzerinde etkileşime girdiğini gösteriyor ki bu çok olumlu bir işaret olarak anlaşılabilir. En son büyük işlemlerin sayısı %325 artış gösterdi. Cardano fiyatı da yaklaşık %76 arttı. Şimdi benzer bir fiyat hareketinin gerçekleşmesi mümkündür.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here