Ripple’ın XRP’si Yarın Ralli Mi Yapacak? İşte Cevabı

0
373

Bir Silikon Vadisi yatırımcısı olan Jason Calacanis, son tweet’inde XRP’yi eleştirmekten geri durmadı. Yatırımcı, Ripple’a karşı devam eden davaların ciddiyeti ve aynı zamanda yükselen kripto paranın davranışına dikkat çekti.

Devam eden dava, birçok kripto kullanıcısı için kesinlikle bir perspektif ortaya koydu, ancak Ripple dün SEC’e yanıt verirken yerini korumuş oldu. Bazı avukatlar Ripple’ın cevabının bir yararı olduğuna inanıyor.

Bununla birlikte Ripple Chief Teknoloji Sorumlusu olarak David Schwartz, WallStreetBets ve XRP’nin grafikleri arasında benzerliğe dikkat çekti ve bunun bir tesadüf olmadığını belirtti.

Bu artışın hiç tesadüf olmadığına dair raporlar var.

Bu dalgalanmanın arkasındaki nedeni belirlemeye çalışan Venture Coinist’ten Luke Martin, DOGE’yi daha yükseğe çıkarmaktan sorumlu olan grubun şimdi odak noktasını XRP’ye çevirdiğini belirtti.

görünüşe göre doge’yi uçuranlar xrp’ye yönelmeye başladı.

Bunun yanı sıra, Telegram’daki grubun XRP’yi yükseltme hedeflerine bakılırsa, 1 Şubat’ta XRP’nin fiyat artışına tanık olabiliriz. WSB’nin “Buy and Hold XRP 1 Şubat 2021” adlı bir Telegram grubunun yardımıyla yarın Türkiye saatiyle 16.20’de bir ani yükseliş ve düşüş yapılması planlanıyor.

Kaynak: ambcrypto

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here