Elon Musk Twitter Bio’suna Bitcoin Yazdı, Bitcoin Dakikalar İçinde %10 Yükseldi

0
392

Popüler teknoloji girişimcisi ve Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter biyografisini “Bitcoin” şeklinde değiştirdikten sonra yine bir dalgalanma yaşandı. Şu anda, söz konusu biyografi, kendisi de bir Bitcoin savunucusu olan Twitter CEO’su Jack Dorsey’in biyografisiyle benzer durumda.

Bununla birlikte, asıl dikkat çeken Bitcoin’in fiyatının 15 dakikada %10 artmasına katkıda bulunmuş olabileceği gerçeğidir. Yazım zamanında, BTC’nin fiyatı yükselmeye devam ediyordu.

Musk’ın güncellemesi çoğu kişi için sürpriz oldu, özellikle de çoğu girişimci Dogecoin hakkında tweet atmasını bekliyordu. Musk’ın katılımıyla, kripto para biriminin grafiğindeki tüm düşüş göstergeleri, kripto para biriminin 35.000 dolar seviyelerinde işlem görmesiyle geçersiz hale geldi. Günlük kapanış fiyatı, fiyatın yakın gelecekte nereye gideceğine karar verecektir.

Ekteki tabloya göre balina oranı, mülklerini satmayı bekleyen balinaların düşüş göstergesi olan 0.9 seviyesine yükseldi. Bu gösterge düşüş seviyesine yaklaşırken, tek mantıklı sonuç düşüş olarak görünüyordu.

Ancak, Elon Musk’ın katılımı, bu zincir içi göstergenin çılgın topluluk tarafından göz ardı edilmesine neden oldu.

Bunun yanı sıra madenciler de, Bitcoin topluluğunda sabit bir satış baskısı kaynağı olarak yer alıyor. Bu nedenle, madencilerden gelen büyük bir depozito genellikle bir satışın açıklayıcı bir işaretidir.

Kaynak: ambcrypto


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here