Chiliz (CHZ) Şu An Satın Alınmalı Mı? CHZ Analizi

0
373

Chiliz (CHZ) cuma gününden beri yatay işlem görüyor. Ancak, işlem hacmi Aralık 2020’den bu yana birçok kez artış gösterdi. Peki, Chiliz şu anda satın almak için iyi bir durumda mı?

Temel Analiz: Chiliz’in hacmi, Binance ile ortaklığından bu yana arttı

Chiliz, ana akım tüketicilere yönelik blockchain destekli ürünler için bir kripto para birimi seçeneği olarak dikkat çekiyor. Projenin amacı, hayranların eğlenceye katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri sağlama gibi günlük deneyimleri iyileştirmektir.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, kitleleriyle erişim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain‘e dayalı araçlar sağlıyor.

Proje şu anda A.C. Milan, PSG, Juventus dahil olmak üzere çok sayıda ortaklığı içeriyor. Binance’in büyük stratejik ortaklığının yanı sıra bu ortaklıklar, Chiliz’de yükseliş duygusu oluşturdu.

Son performansına bakıldığında, CHZ haftadan haftaya %0.82 kayıp gösterdi ve BTC’nin %5.68’lik kaybını geride bıraktı. ETH’nin %11.05 kazancının da gerisinde kaldı. CHZ şu anda 0.02 dolardan işlem görüyor ve aydan aya %9.98’lik bir artışı temsil ediyor.

Chiliz, şu anda 110.56 milyon dolarlık bir değere sahip olan piyasa değerine göre 130’uncu kripto para birimi olarak yer alıyor.

Chiliz Muhtemelen Büyük Bir Hamle İçin Hazırlanıyor

Chiliz, Binance ile ortaklığın duyurulmasından sonra bir üçgen formasyonu oluşturmaya başladı. Fiyatının yana doğru hareket etmesi ve hacminin düşmesiyle yakında her iki tarafa da patlayıcı bir hareket görülebilir. Bununla birlikte, üçgen oluşumunun gittikçe daraldığını da belirtirsek, bahsedilen bu hareket çok olasıdır.

Kaynak: invezz

 

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here