Ethereum Yatırımcıları Bir Saatte Kripto Borsalarından 659.000 ETH Çekti! ETH Son Durum

0
376

Ethereum yatırımcıları bu ayın 22’sinde sadece bir saat içinde kripto borsalarından 659.000 ETH çekti. Bu, bugüne kadarki en büyük çıkış olabilir.

NuggetsNews.com.au’nun CEO’su ve Kurucusu Alex Saunders bu konu hakkında incelemelerini şöyle belirtti:

ETH’DEN şimdiye kadarki en büyük geri çekilme? 659 bin eth tek bir saat içinde borsalardan ayrıldı, çünkü dip alıcıları kendi destelerine ve hisselerine para gönderdiler.

Ethereum Boğa Bölgesine Dönüyor

Bay Saunders tarafından belirtildiği üzere, Ethereum yatırımcıları büyük ihtimalle ETH’lerini çevrimdışı cüzdanlara, DeFi platformlarına veya ETH 2.0 hissesine taşıdı. Üç olasılıktan herhangi birine doğru yapılan hareket, Ethereum için yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayrıca borsalarda daha az Ethereum ile ETH’nin fiyatı büyük olasılıkla talep dolayısıyla artacaktır.

Ethereum, 1.300 dolarlık fiyat alanını destek olarak geri aldıktan sonra yükseliş bölgesine döndü. Yazma sırasında Ethereum 1.328 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 1.350 dolar direnç seviyesini desteğe çevirecek. Böylece, yeni haftayla daha yüksek seviyelere de çıkacak gibi görünüyor.

Kripto devi Bitcoin, 30.000 – 32.000 dolar seviyesini koruyabilirse, Ethereum’un gelişmesi ve 1.500 dolar veya hatta 2.000 dolara yaklaşması için gerekli ortam sağlanmış olacaktır.

Kaynak: ewn


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here