Ripple Fiyat Analizi: XRP Boğalarının İyileşmeyi Uzatmak İçin 200-DMA’yı Kırması Gerekiyor

0
369

Ripple (XRP), bu cumartesi kripto kurulunda şu ana kadar görülen iyimser duyguların ortasında, Cuma gününün iki haftanın en düşük seviyesi olan 0.24 dolardan etkileyici bir sıçrama oluşturmaya çalışıyor.

Altcoin, eski bir ABD Hazine yetkilisi ve Ripple’ın danışma kurulunun eski bir kilit üyesi olan Michael Barr’ın Para Birimi Muhasebe Ofisi başkanı olarak aday gösterilmesi sonrası bu hafta başında 0.3295 dolara kadar yükseldi.

XRP / USD İyileşme yolunda 21-DMA ile mücadele

Ripple’ın günlük grafiği, boğaların toparlanma ivmesini yeniden canlandırmak amacıyla 21 günlük hareketli ortalamayı (DMA) 0.2826 dolardan yeniden ele geçirmek için çok uğraştığını belirtiyor.

Bununla birlikte, 14 günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) hala düşüş bölgesinde işlem görüyor, XRP boğaları yukarı doğru genişleme için pek inançlı değil.

Düşüş eğilimini ortadan kaldırmak için 200 DMA bariyerinin üzerinde günlük kapanışa ihtiyaç var.

Alternatif olarak, yukarıda bahsedilen 21-DMA engelinin reddedilmesi, üç haftalık düşüş trend çizgisi desteğini 0.2465 olarak ortaya çıkarabilir ve bunun altında iki haftalık dipler teste tabi tutulacaktır.

Bir sonraki en iyi destek 0.2150 dolar seviyesinde beklerken, 29 Aralık’ın düşük seviyesi olan 0.1719 dolar boğalar için son savunma hattı olacaktır.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here