Neden Şimdi Bitcoin ve Ethereum Satın Almak İçin En İyi Zaman?

0
287

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığından beri, analistler ve tüccarlar, biraz daha satın almak için uzun bir fiyat rallisinden önce bir fiyat düşüşü bekliyorlar. Bu, Bitcoin ve Ethereum’daki mevcut fiyat düşüşünün popüler avantajlarından biridir.

Bitcoin ve Ethereum’un fiyat rallileri geri çekildikçe ve trend bir an için tersine döndüğü sürece, BitMEX long ve short’lar arasındaki oran etkisiz hale geldi. Bu karşılama değişikliği, nispeten yüksek uzun seviyelerden birkaç gün sonra gerçekleşti. Nötrleştirmeden bu yana, long’lar artık short’ları beslemiyor ve bu düşüşe uzun süre devam etmek isteyenler artık  yüksek primlerle yapmak zorunda değil.

Mevcut fiyat seviyesinde, BitMEX’te, Bitcoin ve Ethereum sürekli sözleşme fonlama oranları ya nötr ya da negatiftir, bu nedenle bu, bazı boğaların beklediği an olabilir.

Bu, her iki varlığı da satın almak için genellikle 3 ay içinde en iyi giriş noktalarını yaratmış olabilir. Bazı zincir içi analistler, Bitcoin’deki mevcut geri çekmenin sağlıklı olduğuna inanıyor, ancak bu düşük seviyelerde biriktirmek için son şans olabilir.

2020’de S2F tarafından tahmin edildiği gibi, fiyatın yeni bir ATH’ye yükselmesinden önce birkaç düşüş yaşanabilir. Bu durum hesaba katıldığında 30.000 seviyesi ucuzdur.

Bitcoin fiyatları düşmeye devam ederken, sosyal hacmi 6 günlük yüksek seviyelere ulaştı ve tüccarlar bunu Bitcoin’i en altından satın almak için bir fırsat olarak kabul ediyor. Sonuç olarak bu, fiyat tekrar yükselmeye başlamadan önce satın almak için en iyi zaman olabilir.

Kaynak: ambcrypto

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here