Cosmos (ATOM) Fiyatı, “Satın Al” Bölgesine Girmeye Hazırlanıyor!

0
307

Cosmos (ATOM) fiyatı, en yüksek seviyelerden yaklaşık %35 düştükten sonra kayıpların bir kısmını telafi etmek için harekete geçti ve bugün %7’nin üzerinde arttı.

Temel Analiz

Merkezi olmayan örgü internet ağı Althea Network, Ethereum ve Cosmos’u birbirine bağlamayı amaçlayan yeni bir ürün olan “Gravity Bridge”i duyurdu.

Althea, “Milyarlarca dolarlık ATOM tarafından desteklenen, Yerçekimi Köprüsü, ETH’ye giden en güvenli, verimli ve merkezi olmayan çapraz zincir köprüsüdür” dedi.

Çapraz zincir köprüler, ölçeklenebilirlik, hız ve sessiz büyüme ile ilgili belirli sorunlarla karşılaşılan önceki blok zincirlerinden daha gelişmiş olan blok zinciri ekosistemlerinin önemli bir parçasını temsil ediyor.

Başka bir deyişle, bu zincirler arası ürünler, blok zincirlerinin birbirleriyle değer ve varlıklar aktarmasını sağlar. Cosmos, bu tür sınırlamalar ve avantajlarla oluşturulmuş blok zincirlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Teknik Analiz: ATOM Fiyatı Düzeliyor

ATOM fiyatı dün %11’in üzerinde artış gösterdi. Kripto para birimi bugün de %3 civarında işlem görüyor. Alıcılar artık geçen hafta uğradıkları kayıpların bir kısmını silmek için uğraşıyor.

Bu geri çekilme sırasında, fiyat hareketi, 7.000 dolar civarında önceki direnci yeniden test etmek için daha düşük döndü. ATOM alıcıları bu fırsatı kullanmakta ve uzun tarafa geçmekte hızlı hareket ettiler. Bir sonraki direnç çizgisi 10.50 dolar olarak görünüyor.

Kaynak: invezz

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here