Blockchain Ve Kripto Paranın Önü Çok Açık – Ripple

0
369

Bir SEC davasının ardından zor dönem geçiren Ripple, blok zinciri ve kripto geleceği konusunda kendinden emin görünüyor.

RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, kripto para birimlerinin nihayet geleneksel finans kurumlarıyla olan boşluğu doldurduğunu ve fintech şirketlerinin de artık onları daha küçük bankaların önüne geçiren girişimi ele geçirmesine izin verdiğini belirtiyor.
Birla, Paypal, Square ve Robinhood’un kripto para sektörüne girmesinin sektörün büyümesinde önemli rol oynayacağına inanıyor. Çünkü bunlar, kripto hizmeti için daha büyük bir platform ve geleneksel bankacılık hizmetlerine erişimi olmayan dünya çapında milyonlarca insana uygun bir alternatif sağlıyor.

Aynı zamanda, bu fintech devleri, kripto meraklılarının akışından da yararlanabilir. Geçen yıl Square’ın CashApp’i 1 Milyar doların üzerinde Bitcoin geliri kaydetti ve analistler bunu aşması için Paypal’a şimdiden destek veriyor.

Birla, bu durum hakkında şöyle konuştu:

Gelgit dönüyor. ÖnüMüzdeki yıl bir fintech veya kripto para şirketinin geleneksel bir finans kurumunu satın aldığını bile görebiliriz.

RippleX Genel Müdürü Monica Long da
2021’in kripto dünyasında etki odaklı geçmesini bekliyor.

2021’de kripto paraNın, dünyaYı yetersiz hizmet alan için daha erişilebilir ve adil hale getirme konusundaki vaatleriyle finansmanı iyi bir yere getireceğini göreceğiz.

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here