Fiyat Analizi: Polkadot (DOT), Litecoin (LTC), Chainlink (LINK)

0
429

Diğer kripto para birimleri gibi Litecoin ve Chainlink de, piyasalar ABD Hazine Sekreteri adayı Janet Yellen’ın potansiyel olarak düşüş yorumlarına tepki gösterdiğinden Bitcoin’in arkasında kırmızıyı takip etti.

Eski Federal Rezerv başkanı, Senato Finans komitesi toplantısında kripto para birimlerinin yasadışı faaliyetlerin finansmanında büyük ölçüde kullanıldığını belirtti.

Piyasa tepkisi, BTC fiyatının Perşembe sabahı 32.000 dolara düştüğünü gördü. Kripto pazarında, CoinMarketCap’te ilk on arasında yalnızca DOT yeşil renk yaktı.

Ancak, piyasalar yükseliş ivmesine devam etmeden önce, aşağı doğru baskının daha da artmasıyla, DOT ve diğer en iyi kripto para birimlerinin düzeltici geri çekilmelere tanık olması da olasıdır.

DOT / USD

Polkadot, son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.32 dolardan daha da gerilediğini görebilecek bir düşüş düzeltmesiyle karşı karşıya.

DOT / USD çifti %23.6 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına düştü ve %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 14.77 dolarlık desteği test etti.

Seviye, fiyatların 16 dolar eşiğinin üzerine çıkmasıyla güçlü bir toparlanma bölgesi olarak hareket etti.

Boğalar yükselirse, Polkadot fiyatı gün içi en yüksek seviyedeki 18.14 dolar civarında direnci yeniden test edebilir. Kısa vadede ana hedef, 22 dolar ve ardından 24 dolara yükselme potansiyeli olan 19.32 dolarlık en yüksek seviyeye yakın tedarik duvarını kaldırmaktır.

LTC / USD

Son zamanlarda 20-SMA çizgisinin altındaki bir kırılma, ayıları cesaretlendirdi. Kısa vadeli kayıp, Litecoin için olası görünüyor.

Ayılar saldırıyı sürdürürse, 50-SMA seviyesi 122 dolar boğalar için sığınak sağlayabilir. Boğaların 120 doların ötesinde daha fazla zararı önlemesi gerekecek. Bunun teyidi ayıları sıkı bir şekilde sorumlu tutuyor ve 100 dolar seviyesinin yeniden test edilmesi için bir yol açıyor.

LTC / USD yukarı doğru düzelir ve 20-SMA’nın üzerine çıkarsa, 160 dolara çıkan bir yükseliş olabilir. Boğaların 186 dolar civarında son yüksekleri hedeflediğini görebilir.

LINK / USD

Chainlink şu anda aşağı yönlü düzeltmeyi %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde durdurmak istiyor. Bu, artan kar rezervasyonunun LINK / USD’yi 20 dolarlık ana destek çizgisinin altına itmesinden sonra geliyor.

Ayılar saldırganlıklarını sürdürürse, Chainlink’in fiyatı muhtemelen 17.37 dolara düşebilir. Burada boğalar, destek için 13.23 dolardan düşük 23.73 dolara yükselişin %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesine de bakabilir.

Kaynak: coinjournal

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here