Ripple CEO’su, Firmanın SEC ile Anlaşmaya Çalıştığını Söyledi

0
416

Brad Garlinghouse, SEC’in XRP satışlarıyla ilgili davası hakkında merak edilen soruları yanıtlamak için Twitter’ı kullandı. CEO Garlinghouse’a göre, şirketi SEC ile anlaşmaya çalıştı ancak olumlu bir gelişme yok.

Aralık ayında SEC, XRP satışındaki iddia edilen rolleri nedeniyle Ripple, Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen’e 1.3 milyar dolarlık dava açtı.

SEC bir basın açıklamasında, “Davalılar, federal menkul kıymetler yasalarının kayıt hükümlerini ihlal ederek XRP tekliflerini ve satışlarını kaydettiremediler ya da kayıttan herhangi bir muafiyet sağlayamadılar” dedi.

Bugün, bir tweet’te Garlinghouse, Ripple’ın girişimine atıfta bulunarak dava hakkında şunları söyledi:

AYRINTILARA GİREMİYORUM, ANCAK BUNU BİR ŞEKİLDE ÇÖZMEYİ DENEDİĞİMİZİ VE YENİ YÖNETİMLE BİRLİKTE DENEMEYE DEVAM EDECEĞİMİZİ BİLİN. Böylece, xrp topluluğu yenilik yapmaya devam edebilir ve tüketiciler korunur.

CEO ayrıca, Ripple’ın XRP’yi listelemek için borsalara ödeme yapıp yapmadığına ilişkin sorulara cevap vermeye çalıştı:

Ripple’ın XRP’nin nerede listelendiği, kimin sahibi olduğu vb. üzerinde hiçbir kontrolü yoktur

Bu, Anderson Kill’in ortağı Hailey Lennon da dahil olmak üzere bazı gözlemciler için yeterli olmadı. Hailey Lennon, Garlinghouse’a şöyle bir yanıt verdi, “Öyleyse bu bir hayır mı ?, değişimler ödendi mi ?”.

Diğer sorular ise öyle kaldı, ancak Ripple yakında onlara da cevap verme şansına sahip olacak. Önümüzdeki ay için bir duruşma öncesi konferans planlanıyor. Ripple’ın SEC’e neden henüz yanıt vermediğine gelince, Garlinghouse bununla ilgili şunları söyledi:

yasal süreç yavaş olabilir! işler sessiz görünebilir, ancak perde arkasında çok şey oluyor. ilk yanıtımızı birkaç hafta içinde vereceğiz.

Kaynak: decrypt.co

 

 

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here