THETA’nın 3 Dolara Ulaşması İçin Bu Önemli Engeli Aşması Gerekiyor!

0
415

THETA fiyatı, iki kritik engel arasında gidip geliyor ve belirsiz bir görünüm sunuyor. Tepegöz direncinin başarılı bir şekilde kırılması, kripto parayı %40’a kadar itebilirken, altta yatan destek kırılırsa boğalar için felaket olabilir.

THETA, bir aydan daha kısa bir süre içinde %200’den fazla artış gösterdi. Bu altcoin, aşırı alım bölgesine ulaşmış gibi görünse de, kaderi iki kritik engele bağlı.

THETA fiyatı bir çıkış ya da kırılma noktasında duruyor

Piyasa açısından en büyük 19. kripto para birimi, zamanla daralan simetrik bir üçgen içinde konsolide olduğunu belirtiyor. Bu modelin kırılması her iki şekilde de meydana gelebilir, 2.30 dolarlık direnç ve 2.00 dolar önemli ilgi alanlarını destekleyebilir.

Boğalar, THETA fiyatını 2.30 dolar seviyesinin üzerine çıkarmayı başarırsa, yeni bir yükseliş trendi meydana gelebilir. Daha fazla satın alma baskısı, muhtemelen %40’lık bir artışla 3 dolar yolunu açacaktır.

IntoTheBlock’un IOMAP’ına göre, zincir üstü metrikte 2.30 dolarlık alan boğaların üstesinden gelmesi gereken önemli bir engel gibi duruyor. Bununla birlikte, 70’den fazla adres daha önce 216.000 THETA satın almıştı.

Bu nedenle, bu fiyat engelinin ardından yakın bir saatlik mum çubuğu, simetrik üçgen modelinden yükseliş eğilimi olduğunu doğrulayacaktır. Diğer taraftan, IOMAP kohortları, şu anki 2.05’lik fiyatın altında çok önemli bir talep engeli gösteriyor. Bu seviyede, yaklaşık 97.000 THETA 78 adres tarafından satın alındı. Bu destek duvarının önemine dikkat çekilirse, altına yakın bir saatlik mum THETA için felaket anlamına gelebilir ve kripto paranın fiyatını 1.70 dolara itebilir.

Kaynak: fxstreet

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here