Ripple: XRP’nin Yardımcı Program Çatalı Spark (FLR) Bitrue’da İşlem Görmeye Başladı

0
377

Bir IOU yapısındaki Flare Token (FLR)’nin bugün ticaretine başlandı. Flare Networks’ün İş Geliştirme Başkanı, Afrika’da dijital finans konulu bir konferansta duyuru yapacak.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Flare Networks ortağı Ripple’a açtığı davayla ilgili tartışmaların ortasında Flare Networks, Bitrue’daki Spark Token (FLR) için ticaretin başlamasını kutluyor. Platform, token’ın bugünden itibaren mevcut olduğunu doğruladı.

CNF’nin bildirdiği üzere, Spark token airdrop için uygun olanları belirlemek amacıyla tüm uygun XRP sahiplerinin adreslerinin bir anlık görüntüsü 12 Aralık 2020’de alındı. Tüm FLR tokenlerinin %15’i, yılın ilk veya ikinci çeyreğinde tüm uygun hodlers’lara dağıtılacaktır.

Bununla birlikte Bitrue, “Size borçluyum” olarak bilinen IOU yöntemiyle FLR tokenlerini XRP / FLR çifti için takas etmelerine izin verdi. Ancak, Bitrue, FLR’nin “gerçek” ticaretinin token’ın resmi dağıtımından sonra münkün olacağını açıkladı ve şöyle bir kısıtlama belirtti:

FLR TİCARETİNİN YALNIZCA KYC DOĞRULAMASINI GEÇEN KULLANICILAR TARAFINDAN KULLANILABİLECEĞİNİ UNUTMAYIN. FLR TİCARETİ, BEKLENEN RESMİ SPARK DAĞITIMINA KADAR ABD VEYA SİNGAPURLU KULLANICILAR İÇİN MEVCUT OLMAYACAKTIR.

Platformda ticaretin artmaya devam edeceğine ve FLR dağıtımının XRP sahiplerine faydalı olacağına dair yüksek beklentiler var. Şu anda, FLR / XRP ticaret çifti, 3.520.251.62 FLR işlem hacmi kaydetti ve ilk oran yaklaşık 0.10 civarındaydı. Baskı anında ise 0.58’e yükseldi. Bu da %494.3’lük bir artış gösteriyor. En yüksek ticaret noktasında parite 1.50’de kaldı.

Flare Networks, Afrika’daki Zirveye Katılacak

Öte yandan, XRP ve Spark topluluğu, Flare Networks İş Geliştirme Başkanı Mohamed Taysir’in Afrika Dijital Finans Zirvesi’ne olan davetini kutlayabilir. Flare Networks temsilcisi, büyüyen dijital finans sektöründe Afrika’nın geleceği hakkındaki tartışmanın parçası olacak.

 

 

 

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here