Diginex CEO: Bu Yıl Kriptoda Şok Edici Kazançlar Yaşanacak!

0
472

Bitcoin’in dramatik fiyat artışı ile dikkat çeken kripto pazarında 2021 yılı olaylı bir yıl olabilir.

Diginex CEO’su Richard Byworth’a göre, Bitcoin (BTC) kısa süre önce muazzam bir fiyat rallisinin parçası olarak, kısmen de Bitcoin’in sınırlı arzının bir sonucu olarak 35.000 doların üstüne çıktı.

Byworth, Cointelegraph’a şöyle bir açıklamada bulundu:

Bu denklemin talep tarafı, muazzam banka teşviki ve artan parasal enflasyona karşı güvenli değer depoları arayan yatırımcılar sayesinde hızlandırıldı. Sonuç olarak, finansal kurumların çoğunluğu şu anda bitcoin pozisyonları için boyut değerlendirmesi yapıyor. bu katılımcılar, soğuk depolamayı güvence altına almak için hareket ettikçe bu, büyük miktarda döviz çekilmesine yol açıyor. bitcoin’de arz kısmında bir kriz yaşıyoruz.

Ethereum ve diğer koinler son zamanlarda önemli kazanç sağlamaya başlamış olsa da Bitcoin, büyük ölçüde kripto varlık fiyatı eylemi açısından gösteriye öncülük ediyor diyebiliriz.

Diginex CEO’su, “Bitcoin’i kaçırdıklarını” düşünen perakende oyuncuları “bir sonraki Bitcoin’i” ve sonraki 1000x’i bulmaya çalışırken, altcoinler son derece yüksek performans gösterecek” dedi. Richard Byworth, şunları da ekledi:

occ duyurusunun ardından, stabilcoinlere odaklanmaya devam edilmesi, bunların çoğu Ethereum ağında olduğu için eth’ye fayda sağlayacaktır.

SEC’in Ripple’a açtığı davanın ardından, kripto alanında korkular da ortaya çıkmaya başladı. Bazıları, SEC’in diğer varlıkların da peşinden gidip gitmeyeceğini merak etti. Bununla birlikte, olumlu bir kayda göre ABD Para Birimi Denetleyicisi Ofisi kısa süre önce bankalar arasındaki bazı stabilcoin faaliyetlerini temizledi.

2021 Bitcoin ve Kripto İçin Neler Getirecek?

Byworth’a göre, 2021, bazı insanlar için büyük olasılıkla şok edecek getiriler sağlayacak.

Bitcoin, yıl boyunca bir noktada 100.000 doların kuzeyinde olacak ve büyük olasılıkla altcoinler de takip edecek.

 

 

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here